Tábor 2022

Tábor je vrcholem skautského roku a možností vyzkoušet si naostro dovednosti získané na schůzkách a výpravách. Skautský tábor našeho oddílu je společný – všichni skauti a skautky se tak alespoň jednou ročně potkají na 2 týdny v přírodě.

U táboráku si zazpíváme a zažijeme zábavu, ale také společně zamyslíme. Foto: Jaroslav Šafer – Volt
… a ty snídaně u čaje! Foto: Jaroslav Šafer

Termín: 3. – 14. července 2022

Místo: Slezská Harta

Cena: 2 900 Kč/dítě

Jak se přihlásit: do 31. května 2022 vyplňte a po dítěti pošlete vytištěnou přihlášku a posudek o zdravotní způsobilosti, nebo je vedoucímu střediska zašlete e-mailem.

Není nad pořádný táborový putovní výlet! Foto: Iva Urbánková – Ivanka

Návštěvní den pravděpodobně nebude stejně jako předchozí roky.

Vedoucí tábora: Vít Lebeda (+420 721 087 382, vitlebeda@skaut.cz)
Zástupce vedoucího tábora: Sandra Losertová (+420 776 464 836, losertovasandra@gmail.cz)

Na co se děti mohou těšit:

• Celostřediskový program i aktivity v družinách
  • Tábornické dovednosti
  • Více pohybu než dříve
  • Každodenní vaření známých i neznámých pochutin pod vedením zkušených táborových kuchařů
  • Večerní programy plné zamyšlení a sdílení zážitků s ostatními
  • A mnoho dalšího!

O bezpečí se po celou dobu tábora postará tým kvalifikovaných vedoucích, které již jistě znáte.

Sháníme:

• Hrnce a jiné vybavení do táborové kuchyně

Co s sebou: Co s sebou dítě potřebuje na tábor? Dozvíte se zde.

Nezapomeňte si zabalit vše potřebné! Foto: Patrik Šimr – Hombré