Na den táborníkem

Vezměte své blízké a přijďte nasát táborovu atmosféru. Na programu budou osvědčené táborové hry a aktivity pro velké i malé. Můžete se těšit na ochutnávku tradičních dobrot z táborové kuchařky, plavbu na lodích, posezení u táboráku se skautskou kapelou a pokud se Vám u nás bude líbit, můžete si vyzkoušet přespání v 5ti hvězdičkovém podsadovém stanu.

Termín: čtvrtek 18.8.2022
Začátek: od 10:00 (ale lze přijít po celý den)
Místo: tábořiště Florida blízko Razové

Parkování: zaparkujte na parkovišti u sjezdu ze silnice č. 452 mezi Leskovcem nad Moravicí a Razovou (bod č. 2 na mapě). Prosím nejezděte dále, cesta k tábořišti je pouze na povolení. Tábor je v mapě zaznačen v bodu č. 1.

Nocleh: pro zájemce bude možnost přespání v podsadových stanech

Doporučené vybavení: sportovní oblečení a obuv, plavky, ručník, boty do vody, ešus, lžíci, hrníček, spacák, karimatka, oblečení na spaní, hygienické potřeby, svačinka, hudební nástroj

Pro účastníky bude zajištěn společný oběd, večeře a pití po celý den.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na email kajasaskova@seznam.cz

Těšíme se na Vás