Bouračka tábora 2022

Termín: sobota 27.8. 2022

Začátek: 9:00 na Floridě

Příjezd pouze ze sjezdu ze silnice spojující Leskovec a Razovou. Prosíme, zaparkujte na parkovišti pod sjezdem ze silnice číslo 452.

S sebou: pracovní oblečení, pracovní obuv, pracovní rukavice, ochrana proti slunci, svačinka, pití, klíč č. 13.

Bude zajištěn společný oběd formou špekáčků a chleba (pokud tato varianta někomu nevyhovuje např. z dietních omezení, doporučujeme vlastní oběd).

Harmonogram klíčových momentů:

9:00 sraz na Floridě

12:00 – 13:30 společný oběd a odpolední pauza

Budeme moc rádi, pokud budete moct přijet i na pár hodin. Bouračka je krásná událost, během níž se můžete seznámit s ostatními skauty, vedoucími nebo rodiči, pobýt na čerstvém vzduchu a pomoct nám uklidit zázemí pro 150 dětí, které na Floridě tábořily v průběhu prázdnin.V případě dotazů pište na KajaSaskova@seznam.cz nebo volejte na +420 605 707 520 (Karolína Šášková).